• Ubytování Strakonice - Zobrazit stránky v českém jazyce   
  • Accomodation Strakonice - Switch to English   
  • Unterkunft Strakonice - Seiten auf deutsch zeigen   
  • Alojamiento Strakonice - Consulte las páginas en el idioma español   
  • Жилье Cтрaкoницe - Показать сайты на русском языке   
Ubytovanie Strakonice
Strakonice - ilustračné foto

UBYTOVANIE

ODPORÚČAME

Odporúčame Vám navštíviť tiež portál Ubytovanie Slovensko, ktorý obsahuje odkazy na viacej ako dveste penzionov a hotelov v Slovenskej republike. Veľký výber ubytovania v Prahe ponúka rázcestník Hotel-Ubytování.

PRIDAŤ ODKAZ

Hotel Prajer ***
[ Ubytovanie Strakonice - ČSLA 131 ] - Vodňany

Hotel Prajer

Hotel Prajer sa nachádza na rohu hlavného námestia Svobody, v mieste kde sa stretáva ulice ČSĽA a A. Křížka v juhočeskom mestečku Vodňany. Vodňany leží v severozápadnom okraji Českobudějovické panvy v blízkosti rieky Blanice, 30 km od Českých Budějovíc, v polovici cesty z Českých Budějovíc do Strakoníc alebo Písku. Hotel Prajer ubytovanie v Vodňanoch:. V prvom podlaží hotela Prajer vo Vodňanoch je reštaurácia a recepcia. V druhom a treťom podlaží sú pre hostí pripravené samotné dvojlôžkové, trojlôžkové izby a apartmány.

ceny od 890,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosťPrednášková sálaVýťahPranie prádla, je poskytované zadarmo: ÁNODomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: ÁNOBezbariérový prístupKlimatizáciaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieCateringové službyHotelový transport, je poskytované zadarmo: NIE (cena 10,00 €)Úschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOPožičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Sauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)RybolovJazda na koniWhirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOVyhliadkové letyMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIE

Hotel Bílá Růže ***
[ Ubytovanie Strakonice - Palackého náměstí 80 ]

Hotel Bílá Růže

Hotel Biela Ruža v Strakoniciach poskytuje svoje služby už viac ako sto rokov. Hotel Biela Ruža v Strakoniciach UBYTOVANIE:. Hotel Biela Ruža v samom centre mesta vám ponúka svojim príjemné plne komfortné ubytovanie, a to v 1, 2, 3 a 4 lôžkových izbách av podkrovnom apartmáne. Izby hotela Biela Ruža v Strakoniciach sú dvojakého typu niektoré izby hotela Biela Ruže sú s balkónom a výhľadom na rieku a stredoveký hrad, ostatné izby hotela Biela Ruže sú smerované do Palackého námestí.

ceny od 925,00 Kč
TV miestnosťVýťahPranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Bezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Izbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: ÁNOParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeRecepcia 24 hodínRezervácia leteniekTaxiÚschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOInternetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNOBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Bazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 450 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Bowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Telocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 450 metrov)Tenisová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 450 metrov)Golf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20000 metrov)Šípky, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Úschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 350 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 240 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 350 metrov)Zber húbRybolovJazda na koniSolárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Wellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Whirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOVyhliadkové letyMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOCukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 220 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 140 metrov)Internetová kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOVodné športyLetné športyTuristikaRomantickéBusiness

Penzion U Kohoutka ***
[ Ubytovanie Strakonice - Buzice 15 ] - Buzice

Penzion U Kohoutka

Penzion "U Kohoutka" sa nachádza v pokojnom a rozprávkovom prostredí južných Čiech v Blatné s veľkým množstvom historických pamiatok, rybníkov s možnosťou kúpania, rybolovu, cyklistických a náučných chodníkov, konských chodníkov, bežeckých trás a zimných trás pre bežkárov. Penzión U Kohoutka v Blatné UBYTOVANIE:. Penzión U Kohoutka v Blatné má celkovo 8 izieb s možnosťou 2 až 6 lôžok. Celková kapacita lôžok je pre 26 osôb.

ceny od 440,00 Kč

Informačná službaPranie prádlaIzbová službaDomáci maznáčikoviaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeZaistenie kultúrnych a športových akciíHotelový transportTaxiÚschovňa bicyklovInternetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNOBazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Telocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Požičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Biliard, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOAerobik, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Požičovňa športového náradia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Šípky, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Úschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODiskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Zber húbLovRybolovJazda na koniMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOCukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOInternetová kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

Penzion Družba ***
[ Ubytovanie Strakonice - Výstavní 1043 ] - Vodňany

Penzion Družba

Penzión Družba sa nachádza vo Vodňanoch v Južných Čechách. Mesto, ktoré je vodami obklopené as vodou spojené, leží medzi močiare, potoky a lúčinami, do ktorých sa rozlieva rieka Blanice. Penzión Družba v Vodňanoch UBYTOVANIE:. Penzión Družba v Vodňanoch ponúka kvalitné ubytovanie v 5 izbách o celkovej kapacite 15 lôžok. Celkovo 1 dvojlôžková izba, 3 trojlôžkové izby a 1 štvorlôžková izba. Izby sú vybavené štýlovým nábytkom, kúpeľňami so sprchovacím kútom a WC, TV, SAT.

ceny od 300,00 Kč
Prednášková sálaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 50,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10 metrov), je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieBazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 80 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 80 metrov)Bowling, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBeachvolejbalový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 80 metrov)Minigolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 80 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Zber húbRybolovSolárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 80 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOLetné športyTuristikaPobyty s deťmiBusinessLacné ubytovaniePríroda

Na Statku ***
[ Ubytovanie Strakonice - Pole ] - Blatná

Penzion Na Statku poskytuje pohodlné a príjemné ubytovanie v krásnej prírode. Parkovanie pri objekte. Penzion Na Statku ubytovanie v Blatné:. Penzion Na Statku v Blatné ponúka ubytovanie v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách alebo apartmánoch o celkovej kapacite ubytovania 22 lôžok. Kapacita izieb je variabilný s možnosťou prísteliek, každá izba je originálna. Niektoré izby majú samostatný vchod z pavlače. Izby sú vybavené štýlovým nábytkom, sociálnym zariadením, televíziou, rádiom.

Doporučte tyto stránky:

KONTAKT

E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865

FOTOGALÉRIA